Prizma vēlreiz soda Kurbadu
10/01/2018

Otrdienas vakarā vienīgajā dienas Optibet hokeja līgas spēlē Prizma savā laukumā uzņēma pērnā gada čempionus HK Kurbads. Lai arī Kurbads spēles sākumā bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr mājinieki parādīja raksturu un izrāva uzvaru spēles papildlaikā!

Spēles sākums veiksmīgs izvērtās viesiem, kad aktīva spiediena rezultātā Prizmas vārtsargs bija spiests kapitulēt divreiz – vispirms Mārtiņš Cipulis pie tālā staba atrod nepiesegtu Tomu Hartmani, kurš atklāj spēles rezultātu. Bet pēc pāris minūtēm Martins Lavrovs apspēlē vairākus pretinieku spēlētājus un ar filigrānu piespēli atrod Sandi Zolmani, kurš ripu raida jau tukšos vārtos. Prizma gan vienus vārtus atgūst, spēlējot skaitliskā vairākumā, pēc partnera piespēles Andrejs Smirnovs ripu Guntara Reisa vārtos raida ar kāju, tomēr tiesneši spriež, ka tā bija neapzināta kustība – rezultāts pēc pirmā perioda 2:1 Kurbads labā.

Otro periodu Kurbads iesāk ar vairākiem nevajadzīgiem noraidījumiem, kas ļauj Prizmai izmantot retās izdevības. Miķelis Freimanis ar veiksmīgu metienu, kad pēc rikošeta ripa ielido vārtos, panāk izlīdzinājumu. Trešdaļas noslēgumā gan Jānis Straupe izgājienā viens pret vienu ar Kārli Zakrevski atgūst pārsvaru Kurbadam.

Trešajā periodā, lai arī vairāk uzbrūk Kurbads, tomēr pašā noslēgumā aktīvāki izrādās mājinieki. Aktivitāte arī tiek atalgota – Edgars Beizaks ar caurgājienu un precīzu metienu dzēš Kurbads cerības uz trim punktiem tabulā. Bet papildlaikā viesu apjukumu un nesaprašanos izmanto Antoms Minajevs – Prizma svin uzvaru ar 4:3.

Par mača labākajiem spēlētājiem tiek atzīti Toms Bluks un Kārlis Zakrevskis.