HK Kurbads sastāvā atgriežas Gatis Gricinskis

Latvijas čempioni hokeja klubs “Kurbads” turpina sastāva komplektāciju – komandas rindās pēc vienas sezonas pārtraukuma atgriezies uzbrucējs Gatis Gricinskis, kurš vienībai pievienojies pēc dalības Rīgas “Dinamo” treniņnometnes.

 

Iepriekšējo sezonu centra uzbrucējs aizvadīja Alpu hokeja līgas komandas EHC “Lustenau” komandas sastāvā, 40 regulārās sezonas spēlēs savācot tikpat punktus(13+27), bet četrās izslēgšanas spēlēs atzīmējoties ar četrām rezultatīvām piespēlēm. Pirms tam Gatis HK “Kurbads” sastāvā aizvadīja divas sezonas, divreiz sekmējot komandas iekļūšanu Latvijas čempionāta finālā. 2015./2016. gada sezonā viņš bija komandas rezultatīvākais spēlētājs.

 

“Esmu patiesi priecīgs atgriezties sev jau labi zināmajā klubā, turklāt sevišķi patīkamas emocijas būs aizvadīt mājas spēles uz jaunās halles ledus Kontinentālā kausa izcīņā. Vienmēr ir patīkami spēlēt mājās, kā arī vietējā čempionāta līmenis ir gana augsts, lai būtu nepieciešama maksimāla koncentrācija uz katru spēli. Un, protams, jau ļoti ilgus gadus neesmu izcīnījis Latvijas čempiona titulu – tāds arī ir sezonas mērķis!”

 

Gatis ir līderis gan laukumā, gan ģērbtuvē. Spēj pieņemt pareizos lēmumus grūtās spēles situācijās un izšķirt rezultātu. Dominējošs spēks uzbrukuma zonā un vairākumā. Uzbrucējs noteikti būs vērtīga sastāvdaļa jaunās sezonas panākumos! HK “Kurbads” rindās Gatis Gricinskis spēlēs ar 94. numuru.

 

Gaidāmajā sezonā HK “Kurbads” rindās nespēlēs Bruno Zabis. Novēlam viņam panākumus un veiksmi turpmākajā karjerā!