Jubilejas sporta spēlēs uzvar "Dzeltenā" komanda!

Jūlija mēnesī tradicionāli tiek aizvadītas hokeja kluba “Kurbads” vasaras sporta spēles, kas simboliski iezīmē jaunās sezonas sākumu – komanda pirmo reizi pulcējas kopā, lai labāk iepazītu viens otru pirms gaidāmajām cīņām ledus laukumos.

 

Neatņemama sporta spēļu sastāvdaļa ir saulains un silts laiks ar tikpat karstām cīņām spēļu laukumos. Uzvarētāju izšķir septiņu disciplīnu kopvērtējums – futbols, volejbols, “Viktora Noslēpums” viktorīna, “Virši-A” metienu konkurss, “Apotheka” kajaka slaloms, “Kurbads” auto vilkšana un loka šaušana. Citās disciplīnās svarīga ir spēles tehnika, citās komandas gars un darbošanās kā vienam mehānismam, bet vēl citās arī spēks. Dažādi faktori, kas būtisku lomu spēlē arī hokeja laukumos.

 

Jauns un interesants pārbaudījums bija mikroautobusa vilkšana augšā kalnā ierastā formāta vietā. Tas komandām izrādījās smags pārbaudījums, bet kurā tika fiksēti ļoti līdzīgi rezultāti – vietu sadalījumu noteica pat desmitdaļas.

 

Jau no pašiem pirmajiem mačiem izkristalizējās līderi – “Dzeltenā” komanda, kas dominēja gan futbola, gan volejbola laukumos, un krājot punktus stipri raitāk nekā pārējās komandas. Stabilais un precīzais sniegums arī “Dzeltenai” komandai – Mārcim Zembergam, Tomam Hartmanim, Gatim Gricinskim, Deividam Sarkanim, Jurim Štālam un Sandim Zolmanim – ļāva triumfēt kopvērtējumā un iegūt sporta spēļu Ceļojošo kausu, pievienojot savus vārdus iepriekšējo uzvarētāju sarakstam un balvās saņemot “Apotheka” vitamīnu komplektu, kas lieti noderēs smagajos treniņos augustā.

 

Par pirmo precīzo metienu vārtu “devītniekā” “Virši-A” speciālbalvu saņēma Toms Hartmanis, kurš ilgu laiku varēs neuztraukties par degvielas daudzumu savas automašīnas bākā.

 

Jau ar 1. augustu HK “Kurbads” uzsāks nodarbības gan uz ledus, gan trenažieru zālē.