Kontinentālā kausa ievadā Kurbads pieveic Polijas vicečempionus!
20/10/2017

Piektdien, 21. oktobrī ar divām spēlēm sākas Kontinentālā kausa izcīņas B grupas turnīrs. Dienas centrālajā mačā – duelī starp HK Kurbads un GKS Tychy uzvaru ar rezultātu 5:2 svinēja mājnieki, sperot platu soli pretī iekļūšanai nākamajā kārtā.

Spēle piepildītā Kurbads ledus hallē sākās ar aktīviem viesu uzbrukumiem, tomēr Kurbads spēja sekmīgi aizstāvēties, svarīgos brīžos komandu pavelkot arī Uldim Čalpam. Mājinieku līdzjutēji varēja uzgavilēt spēles 16. minūtē, kad ātrajā pretuzbrukumā Gatis Gricinskis ar piespēli atrod Mārtiņu Cipuli, kurš savā debijas mačā gūst vārtus, pārspējot kanādiešu vārtsargu Džonu Mureju. Pēc pirmā perioda 1:0 Kurbads labā.

Otrajā periodā norit līdzīga spēle ar bīstamiem uzbrukumiem pie abu komandu vārtiem, tomēr spēles groži nosveras Kurbads labā, kad Jānis Sprukts no vārtu priekšas realizē skaitlisko vairākumu. Īsts šoks poļu komandai ir Martina Lavrova lieliskais metiens virs vārtsarga pleca pašā perioda izskaņā, dodoties otrajā pārtraukumā 3:0 par labu mājiniekiem.

Trešajā periodā abu komandu mērķi ir skaidri – Kurbadam nosargāt pārsvaru, GKS Tychy komandai atspēlēties visiem spēkiem. Viesiem pirmā iespēja rodas perioda sākumā, kad uz Ulda Čalpas vārtiem tiek nozīmēts soda metiens. Šajā duelī meistarīgāks izrādās vārtsargs. Spēles liktenis lielā mērā tiek izšķirts pēc Gata Gricinska solo reida, panākot jau 4:0. Pēc mirkļa lieliskas izspēles rezultātā Sandis Zolmanis panāk jau graujošu 5:0 Kurbads labā. Poļi spēj atgūt divus vārtus, abas reizes precīzs ir Jakubs Viteckis, tomēr ar to ir par maz un spēle noslēdzas ar Kurbads uzvaru 5:2.

Dienas pirmajā spēlē Ukrainas HC Donbass ar 4:2 pārspēja Narva PSK komandu. Rīt, plkst. 14.00 poļu komanda GKS Tychy tiksies ar Narvu, bet vakara spēlē, plkst. 18.00 Kurbads cīnīsies ar ukraiņiem.