Kurbads sporta skola turpina gatavošanos savai debijas sezonai

Jebkura augsta līmeņa hokeja kluba sastāvdaļa ir kluba piramīdas veidošana, sākot jau ar pašiem mazākajiem hokeja spēles censoņiem. Gaidāmo sezonu hokeja klubs “Kurbads” uzsāks jau ar trim vecuma grupu sporta skolas komandām.

Fiziskās sagatavotības bāze treneru Toma Bluka, Aleksandra Macijevska un Jura Štāla vadībā garajai sezonai tiek ielikta “sausajos” treniņos Ķengaragā, BJC “Daugmale” stadionā. Dažādi veiklības, spēka un izturības vingrinājumi, kā arī sporta spēļu iemaņas lieti noderēs hokeja sezonā, spēkojoties ar konkurentu komandām. Šobrīd treniņus aizvada divas U14, viena U10 sagatavošanas vecuma grupa. Hokeju spēlēt gribošo bērnu un jauniešu uzņemšana joprojām turpinās.

Par treniņiem un gaidāmo sezonu stāsta “Kurbads” sporta skolas direktors Juris Štāls: “Trīs treniņu grupās mums ir vairāk nekā 80 bērnu, kuri ar smaidu sejā izpilda mūsu dotos uzdevumus fiziskās sagatavotības treniņos. Cenšamies bērnos radīt pozitīvu interesi par fiziskajiem treniņiem ar dažādiem spēļu elementiem, kā arī mācam pareizu vingrinājumu tehniku, lai bērnu ķermeņa attīstība notiktu veselīgi un atbilstoši vecumam.”

Ledus treniņus sporta skola uzsāks līdz ar “Kurbads” ledus halles atvēršanu augustā.

Interesanti, ka šogad vairākās bērnu grupās sezonas čempionu noskaidrošanai nepietiks tikai ar panākumiem savstarpējās spēlēs hokeja laukumā. Vietu sadalījumu ievērojami ietekmēs arī fizisko rādītāju testi un spēlētāju individuālo prasmju novērtējums. Jaunais Latvijas Hokeja federācijas nolikums veidots ar mērķi attīstīt katra bērna tehnisko meistarību un pareizu fizisko sagatavotību.

Paldies BJC “Daugmale” par ieguldījumu jaunatnes attīstībā!