Amber Cup atklāšanas spēlē atstājam sausā Lido
31/08/2018

Liepājas turnīra Amber Cup Pro atklāšanas spēlē hokeja klubs Kurbads ar rezultātu 4:0 apspēlēja virslīgas jaunpienācējus HK Lido. Divi vārti Mārtiņa Cipuļa kontā.

Jau ar pirmajām spēles minūtēm Latvijas čempioni pārņēma spēles iniciatīvu savās rokās, Lido komandai atbildot ar pretuzbrukumiem. Pārlieku liela aizraušanās ar kombinācijām liedz izdarīt vairāk metienus pa Lido vārtiem, kā arī droši darbojas jauno hokejistu vārtsargs. Spēles rezultāts tiek atklāts perioda vidusdaļā, kad pēc lieliskas Edgara Homjakova piespēles ripu vārtos raida Mārcis Zembergs.

Otrajā periodā turpinās līdzīgs hokejs – Kurbads daudz uzbrūk, bet bez rezultāta. Pārsvaru dubulto Mārtiņš Cipulis ar metienu no vidus zonas. Spēles gala rezultāts tiek uzstādīts trešajā periodā, kad vispirms Toms Hartmanis pielabo Renāra Valtera piespēli un panāk 3:0, bet mirkli vēlāk pēc efektīvas Deivida Sarkaņa piespēles otros vārtus gūst Mārtiņš Cipulis.

Precīzs sniegums HK Kurads vārtos Denijam Romanovskim – atvairīti visi 25 Lido komandas metieni. Nākamais mačs jau rīt pret HK Zemgale/LLU.