Amber cup otrajā spēlē uzvaram Zemgale/LLU
01/09/2018

Amber Cup pro turnīra otrajā spēlē HK Kurbads ar rezultātu 2:1 pieveica pērnā gada finālistus HK Zemgale/LLU ar rezultātu 2:1. Rīt izšķirošā cīņa ar mājiniekiem HK Liepāja.

Notikumus laukumā jau no pirmajām minūtēm diktēja Kurbads hokejisti, regulāri apdraudot Riharda Cimermaņa cietoksni. Perioda viduspunktā arī viņš ir bezspēcīgs, kad Edgars Homjakovs apspēlē jelgavnieku aizsardzību un atklāj spēles rezultātu.

Kurbads pārsvars saglabājas līdz pat otrajam periodam, kad Uldi Čalpu pārspēj Vladislavs Adeļsons. Neizšķirts rezultāts uz tablo saglabājas līdz pat trešā perioda viducim. Kad pēc uzvarēta iemetiena ripa nonāk pie Jēkaba Rēdliha, kurš ar tālšāvienu vadībā izvirza Kurbads komandu. Ar šo metienu arī tiek izšķirts spēles liktenis – 2:1 Kurbads uzvara

Rīt spēlē ar HK Liepāja Kurbads komandai jāgūst vismaz viens punkts, lai svinētu uzvaru turnīrā!