Andris Grīnfelds veic iespaidīgu moto šovu hokeja hallē
14/02/2018
Andris Grīnfelds veic iespaidīgu moto šovu hokeja hallē

Otrdien vakarā Kurbads ledus hallē Latvijas čempionāta hokeja spēles pārtraukumā Baltijas labākais moto triāla braucējs un Eiropas čempionāta hard enduro sacensību otrās vietas ieguvējs Andris Grīnfelds veica iespaidīgu, iepriekš pasaulē neredzētu moto šovu uz ledus.

 

Pārtraukuma moto šovs HK Kurbads un HK Zemgale/LLU tika dēvēts par motosporta apvienojumu ar hokeju. Tas arī izdevās, jo publikai sevi Andris Grīnfelds pieteica, pārlēcot pāri hokeja vārtiem, kuros Dāvis Straupe izpildīja improvizētu soda metienu pret vārtsargu Guntaru Reisu. Metiena brīdī liesmu pavadīts motocikls pārlidoja pāri abiem spēlētājiem. Vēlāk tika veikts arī rekords – ar enduro standarta motociklu veikts pilns aplis ap hokeja laukumu, braucot uz aizmugurējā rata.

 

Pēc moto performances Andris Grīnfelds bija emociju pārpilns: “Milzīgs gandarījums, ka viss izdevās kā iecerēts un spējām sniegt pozitīvas emocijas sanākušajiem līdzjutējiem. Ieguldījām smagu un ilgu darbu treniņos, tāpēc biju pārliecināts par pozitīvu iznākumu! Turpināsim darbu pie nākamajiem projektiem!”

 

Hokeja spēlē uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja mājinieki HK Kurbads, izvirzoties turnīra tabulas otrajā vietā. Optibet hokeja līgā ir palikusi viena spēļu kārta, kas tiks aizvadīta trešdien, 21. februārī, bet izslēgšanas spēles sāksies 24. februārī.

 

Pasākuma atbalstītāji automašīnu transporta kompānija “Kurbads”, “DBC autocentrs”, “Virši-A”, “Ghetto Games” , “Motofavorīts”, “Filmory Production” un “Ricordi”. Informatīvie partneri TVNET un Sportacentrs.com.

Dalies ar rakstu
HK Kurbads soc tīklos
Atbalstītāji
Ģenerālsponsors
Sponsori
Rags logo
Agni logo
Virši-A logo
Apotheka logo
Lavazza logo
Autokada logo
Valvoline logo
Baltic Trade logo
Ventonia logo
DBC logo
Labietis logo
Artesium logo
LHF logo
BBS logo
Tieto logo
Pafbet logo
Latvijas gāze logo
Live Rīga logo
VITHIT logo
 logo
Informatīvie atbalstītāji