Atzīstam arī Mogo pārākumu
27/11/2019

Trešdienas vakarā Latvijas hokeja klasikā hokeja klubs Kurbads savā laukumā uzņēma mūžsenos principiālos sāncenšus HK Mogo. Līdzjutēji noteikti nebija vīlušies azartiskajā hokejā, kurā beigās uzvaru tomēr spēja izraut Mogo hokejisti – 2:5!

Maču veiksmīgi iesāk Mogo hokejisti, izturējuši vairākus bīstamus Kurbads uzbrukumus, tiek nopelnīts vairākums, kas tiek arī realizēts – pēc Agra Saviela metiena pirmais pie ripas ir Jānis Ozoliņš, kurš mača piektajā minūte izvirza vadībā zaļi balto komandu. Kurbads komanda spēj izlīdzināt mača ritējumu, tomēr līdzīgā spēlē pēc 20 minūtēm vadībā ar 1:0 paliek Mogo hokejisti.

Vētraini otro periodu iesāk mājinieki – Dāvis Straupe uz zilās līnijas saņem ripu, izrēķinās ar pretinieku aizsargu un sekojoši arī Henriju Anču – rezultāts kļūst neizšķirts. Mogo gan atbildi ilgi pārādā nepaliek Kārlis Ozoliņš nodemonstrē individuālo meistarību, kas paver iespēju vārtus gūt Jurim Ziemiņam, kurš atrod ceļu Ulda Čalpas sargātajos vārtos. Perioda turpinājumā Kurbads spēj iespiest Mogo komandu aizsardzības zonā. Spiediens rezultējas ar vārtu guvumu – Sandis Zolmanis pielabo Mārtiņa Giptera metienu no zilās līnijas – 2:2. Tā arī noslēdzas otrā trešdaļa, solot aizraujošus notikumus trešajā periodā.

Lai arī Kurbads hokejistiem ir gan ripas kontrole, gan teritoriālais pārsvars vārtus gūst tikai viesi – vispirms Kārlis Ozoliņš panāk 3:2, bet neilgi pirms mača beigām Vladimirs Mamonovs ar metienu tuvējā augšējā stūrī piesaka pārliecinošas pretenzijas uz Mogo komandas uzvaru, turpretī visus Kurbads komandas mēģinājumus neitralizē Henrijs Ančs. Gatis Gricinskis raida ripu jau tukšos Kurbads vārtos – 5:2, skanot beigu sirēnai.

Hokeja maču maratons turpinās – sestdien pēc ilgāka laika spēlēsim viesos – šoreiz pret Olimp komandu inbox.lv ledus hallē.