Esam finālā!
04/03/2018

Svētdienas pēcpusdienā Liepājas ledus hallē hokeja klubs Liepāja/Optibet uzņēma hokeja klubu Kurbads, lai arī liepājniekiem uzvara bija nepieciešama, lai turpinātu cīņu par vietu finālā, spēlē uzvaru svinēja viesi, izcīnot panākumu ar 4:2.

Pirmajā periodā laukumā bija diezgan mierīgs hokejs, ar retām vārtu gūšanas iespējām pie abu komandu vārtiem. Spēles rezultātu atklāj Kurbads hokejisti, kad pēc Jura Upīša piespēles, precīzs no vārtu priekšas ir Mārtiņš Cipulis.

Otro trešdaļu aktīvāk sāka liepājnieki, kuri tika pie kārtējā vairākuma, tomēr arī šoreiz piecatā pret četriem nopietni apdraudēt viesu vārtus nespēja. Ko nesanāca izdarīt vairākumā, to gan mājinieki paveica vienādos sastāvos, pretuzbrukumā izlīdzinot rezultātu. Teicamu piespēli pa diagonāli pāri uzbrukuma zonai izpildīja Diļevka, savukārt ripai nūju pielika Edgars Kulda, panākot 1:1. ”Kurbads” pēc vārtu zaudējuma sāka uzbrukt krietni vairāk, trīs minūtes vēlāk pārsvaru atgūstot – vairākumā no zilās līnijas ripu vārtu devītniekā iešāva pusfināla sērijā rezultatīvi spēlējošais Aleksandrs Galkins – 1:2.

Trešajā periodā liepājniekiekiem jāspēj izlīdzināt rezultātu, tomēr situācija kļūst neapskaužama, kad piecas minūtes līdz spēles beigām Sandis Zolmanis vairākumā panāk divu vārtu pārsvaru. Liepājnieki cenšas atspēlēties, nomainot Nauri Maži pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr saņem ripu savos vārtos pēc Gata Gricinska metiena. Septiņas sekundes līdz spēles beigām Mārtiņš Oskars Freimanis gūst goda vārtus – 2:4 Kurbads labā.

Kurbads ar rezultātu 4:1 svin uzvaru sērijā, iekļūstot fināla. Pusfināla sērijas otrajā pārī Zemgale/LLU ar 3:2 ir vadībā pret HK Mogo.