Neatstājam cerības Prizmai savās mājās
20/02/2020

Kārtējā OHL spēlē trešdienas vakarā hokeja klubs Kurbads savā laukumā uzņēma Prizma komandu. Jau pirmajā periodā laukuma saimnieki spēja iegūt drošu trīs vārtu pārsvaru, ko mača laikā izdevās vēl krietni uzaudzēt, svinot graujošu uzvaru ar 9:3.

Jau pirmā perioda piektajā minūtē Toms Hartmanis gūst komandas pirmos vārtus, pārspējot Niklāvu Rauzu ar precīzu metienu vārtu devītniekā. Līdz perioda beigām vārtus pievieno vēl Sandis Zolmanis un Lauris Rancevs. Jāuzteic gan arī Ulda Čalpas darbības HK Kurbads vārtos, vairākkārt likvidējot bīstamus Prizmas komandas uzbrukumus.

Otrajā trešdaļā HK Kurbads turpina dominēt, saimniekojot pa viesu aizsardzības zonu. Ceturtos komandas vārtus gūst Krišjānis Rēdlihs. Mirkli vēlāk, eleganti realizējot izgājienu vienatnē pret vārtsargu, Edgars Brancis gūst piektos komandas vārtus. Prizma atbild ar Sanda Grīnberga vārtiem, bet pavisam drīz Toms Hartmanis atgūst piecu vārtu pārsvaru.

Trešais periods ir vairāk formalitāte – Kurbads gūst vēl trīs vārtus, izceļoties Laurim Bajarunam, Mārtiņam Gipteram un Tomam Hartmanim, kamēr Prizma atbild ar Liepas un Galsona precīziem metieniem Ulda Čalpas sargātajos vārtos.

Kurbads komandai nākamā spēle gaidāma nākamo trešdien, kad izbraukumā gaidāms kārtējais Rīgas derbijs pret hokeja klubu Mogo!