Pirmajā pārbaudes spēlē pieveicam HS Rīga

Desmitajā augustā hokeja hallē Rīga aizvadījām pirmo pirmssezonas pārbaudes spēli pret hokeja skolu “Rīga”. Haotiskā un vasarīgā hokejā, kā arī galvenā trenera Aleksandra Macijevska debijā Latvijas čempioniem izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:1.

Šo spēli hokeja klubs “Kurbads” aizvadīja retro krāsas kreklos, tā kā jaunās sezonas formas tērpi vēl ir ražošanas procesā. Pirmās minūtes abu komandu izpildījumā bija kļūdām bagāts hokejs, tomēr ar laiku viesi spēja iegūt iniciatīvu un arvien biežāk apdraudēt rīdzinieku vārtus.  Vispirms Hārdija Parādnieka piespēli vārtu guvumā pārvērta Edgars Brancis, bet pēc mirkļa Sandis Zolmanis ar metienu vārtu tuvējā augšējā stūrī rezultātu dubultoja. Sekoja noraidījums, kuru HS “Rīga” pārvērta vārtu guvumā. Mājinieku rindās ar aktīvu spēli uzbrukumā izcēlās Jānis Bērziņš.

Otrajā trešdaļā laukumā saimniekoja HK “Kurbads” – ar precīziem metieniem atzīmējās Deivids Sarkanis, jubilārs Toms Zeltiņš, Toms Hartmanis un Juris Štāls, bet noslēdzošajā periodā vēl vienus vārtus pēc lieliska solo reida pievienoja Sergejs Pečura.

HK “Kurbads” izcīna pirmo uzvaru pirmssezonas pārbaudes spēļu ciklā. Nākamā divcīņa gaidāma nākamās nedēļas vidū, kad pretiniekos būs “Zemgale/LLU” komanda.