Pretī uzvarai ar Apotheka veselības formulu!

Aizvadītajā nedēļā hokeja kluba “Kurbads” spēlētāji ar čempionu kausu devās vizītē pie komandas atbalstītājiem “Apotheka”, kas sezonas laikā deva lielu ieguldījumu panākuma kaldināšanā.

Mājīgajās “Apotheka” telpās komandas spēlētāji tika karaliski sagaidīti – ar bagātīgi klātu galdu un kuplu sveicēju pulku. Atbalstītāju vadībai Mārtiņš Raitums pasniedza oriģinālo spēles kreklu, bet “Apotheka” spēlētājiem pasniedza pateicības rakstu, kā arī izteica cieņu par spēlētāju stipro raksturu un novēlēja ne mazākus panākumus arī nākamajā sezonā.

Pēc uzrunām sekoja galda hokeja turnīrs “Apotheka” vs HK “Kurbads”, ko pārstāvēja Aleksandrs Galkins, Juris Štāls, Uldis Čalpa, Mārtiņš Raitums, Miks Komuls, Jānis Straupe, Rihards Remiņš un Toms Hartmanis. Galda hokejā gan ievērojami pārāki izrādījās mājinieki, kas atklāja savus slēptos talantus vajadzīgajā brīdī. No hokejistiem līdz pusfinālam tika vien Mārtiņš Raitums, kas turnīru noslēdza 4. vietā. Bet improvizētajā turnīrā uzvaras laurus plūca Vitālijs Bočkāns-Lendzovs.

Paldies par silto sagaidīšanu un tiekamies jau nākamajā sezonā!