Turpinām uzvaru sēriju ar panākumu pret Prizmu
07/10/2017

Sestdienas pēcpusdienā Latvijas čempioni HK Kurbads savā laukumā uzņēma Prizma komandu, kas šosezon spējusi izcīnīt tikai divus punktus. Ar drošu un pārliecinošu sniegumu uzvaru mačā ar rezultātu 4:1 svinēja mājinieki.

Jau ar pirmajām minūtēm laukumā dominē HK Kurbads komanda, kas regulāri apdraud Edgara Lūsiņa sargātos vārtus. Pirmo reizi vārtsargs spiest kapitulēt 10. minūtē, kad Mārtiņa Giptera raidīto ripu viņš atsit, tomēr pirmais pie tās piesteidzas Sandis Zolmanis un atklāj mača rezultātu. Perioda noslēgumā HK Kurbads savērpj kārtīgu virpuli Prizmas aizsardzības zonā, kā rezultātā Dāvja Straupes mestā ripa atduras pret vārtu stabu, bet tūlīt klāt ir Toms Zeltiņš un dubulto pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Edgara Lūsiņa vietu vārtos ieņem Kārlis Zakrevskis, kurš periodu iesāk ļoti veiksmīgi, atvairot vairākus bīstamus metienus. Tomēr arī viņš ir spiests kapitulēt, kad pēc Jāņa Straupes piespēles tuvajā stūrī nekļūdīgi met Martins Lavrovs – 3:0 pēc spēlētām divām trešdaļām.

Spēles scenārijs noslēdzošajā trešdaļā nemainās – Kurbads uzbrūk, bet Prizma cenšas notvert mājiniekus uz pretuzbrukumiem. Vispirms Jānis Sprukts atlēkušo ripu raida vārtos, tomēr tiesnesis fiksē spēlētāja atrašanos vārtsarga laukumā, tāpēc vārti netiek ieskaitīti. Tūlīt pat viesi dodas ātrā uzbrukumā un pēc veiksmīga rikošeta ripa tomēr atrod ceļu Nila Grīnfogela vārtos. Bet spēles gala rezultātu uzstāda Jānis Sprukts, pielabojot Toma Bluka metienu un gūstot savus pirmos vārtus Kurbads kreklā.

Par mača labākajiem spēlētājiem tiek atzīti Jegors Blažko un Mārtiņš Gipters, kura kontā šodien 2 rezultatīvas piespēles. Nākamais mačs HK Kurbads jau trešdien, viesos pret Liepāja/Optibet komandu.