Ar minimālu sauso uzvaru izlīdzinām rezultātu sērijā!
28/03/2019

Rīgas derbija ceturtajā fināla spēlē līdzjutēju pārpildītā Kurbads ledus hallē mājinieki spēja noturēt minimālu 1:0 uzvaru un panākt izlīdzinājumu sērijā, kura turpināsies jau piektdien Mogo ledus hallē.

Pirmais periods aizritēja ar pašaizliedzīgu un precīzu abu komandu spēli aizsardzībā, kurā biežāk caurumus izdevās atrast HK Kurbads komandai, tomēr ripa negāja Henrija Anča vārtos. Tā gan pabija Ulda Čalpas cietoksnī, tomēr tiesneši pēc video analīzes lēma, ka vārti gūti ar kāju – pēc pirmajām 20 minūtēm 0:0.

Spēles raksturs mainās otrās trešdaļas sākumā, kad Toma Bluka raidījumu no zilās līnijas vārtos pāradresē Lauris Rancevs. Arī turpinājumā lieliskas iespējas gūt vārtus ir abām vienībām, tomēr jebkurus centienus apslāpē abu komandu vārtu sargi.

Trešajā periodā teritoriālais pārsvars pieder Mogo hokejistiem, kas aizvien vairāk iespiež mājiniekus aizsardzības zonā, tomēr Uldis Čalpa šodien nav pārspējams, atvairot visus 27 Mogo komandas spēlētāju metienus pa vārtiem.

Sērijā rezultāts kļūst 2:2. Piektais finālsērijas mačs – piektdien, plkst. 19:40 Mogo ledus hallē.