Arī trešajā finālspēlē uzvaru svin Kurbads
17/03/2018

Latvijas hokeja čempionāta finālsērija piektdienas vakarā pārcēlās uz Jelgavas ledus halli. Zemgale/LLU savās mājās bija motivēti lauzt sērijas gaitu, tomēr ar 6:1 pārāki izrādījās HK Kurbads spēlētāji.

Jau pašā spēles sākumā Kurbads izvirzās vadībā, kad no vārtu priekšas precīzs ir Sandis Zolmanis. Zemgale/LLU komandai ir iespēja atspēlēties, ilgstoši spēlējot skaitliskajā vairākumā, bet lieliski aizstāvas viesi un saglabā vadību spēlē. Perioda vidusdaļā Deivids Sarkanis ilgstoši pietur ripu pretinieku zonā, izkārto sev metienu, Rihards Cimermanis ar to tiek galā, taču pirmais pie atlēkušās ripas ir Jēkabs Rēdlihs, kurš gūst savus pirmos vārtus HK Kurbads sastāvā! Pagalam nepateicīgs rezultāts kļūst perioda izskaņ, kad Gatis Gricinskis atrod nepiesegtu Mārci Zembergu, kurš šādas izdevības izmanto!

Otrās trešdaļas ievadā Kurbads ofensīva neatslābst – pēc lieliskas Jāņa Sprukta piespēles Sandis Zolmanis gūst savus otros vārtus spēlē. Ātri gan Lauris Rancevs atgūst trīs vārtu deficītu Zemgale/LLU komandai.

Trešajā periodā mājinieki cenšas atspēlēties, tomēr Kurbads būvē solīdu aizsardzību. Arī Zemgale/LLU centiens izmantot vairākumu ar sešiem laukuma spēlētājiem neizdodas – Aleksandrs Galkins raida ripu tukšos vārtos. Bet punktu spēlei pieliek Toms Zeltiņš, eleganti apspēlējot Rihardu Cimermani.

Finālsērijas ceturtā spēle rītdien, plkst. 17:10 Jelgavas ledus hallē.