Fināla atkārtojumā izcīnām uzvaru pret Zemgale/LLU
22/08/2018

Jelgavas ledus hallē trešdienas vakarā pērnā fināla atkārtojumā tikās pašreizējie valsts čempioni hokeja klubs Kurbads un Zemgale/LLU. Uzbrukumiem bagātā spēlē pārāki ar rezultātu 4:1 izrādījās viesi.

Auksta duša mājiniekiem bija jau piecpadsmitajā sekundē, kad trīs Mārtiņu saspēlē, Porejs Gipteram, kurš tālāk Cipulim tika atklāts spēles rezultāts. Arī perioda turpinājumā aktīvāki bija viesi, ļoti bieži vērpjot uzbrukumus ap Reiņa Petkusa cietoksni. Pārsvars materializējās arī rezultātā, kad skaitlisko vairākumu pēc Toma Hartmaņa piespēles realizēja Edgars Homjakovs. Pēc pirmā perioda 2:0 Kurbads labā.

Arī trešo periodu Kurbads iesāk efektīvi – skaista saspēle Sprukts – Cipulis – Sarkanis izpildījumā, kur pēdējais pārspēj vārtsargu, panākot jau trīs vārtu pārsvaru. Kurbads spēlētāji mazliet atslābst pie trīs vārtu pārsvara, kas nedaudz iniciatīvu ļauj pārņemt mājiniekiem. Pēc veiksmīga iemetiena un tūlītēja Māra Mieža metiena rezultāta starpība tiek samazināta.

Trešajā periodā Kurbads stingri un precīzi spēlē aizsardzībā, minimalizējot mājinieku centienus atspēlēties. Trešdaļas vidū Juris Upītis pēc Jāņa Straupes piespēles panāk 4:1, lielā mērā izšķirot spēles likteni.

HK Kurbads izcīna savu vienpadsmito uzvaru pēc kārtas. Nākamā spēle paredzēta 31. augustā Liepājā, Amber cup turnīra atklāšanas spēlē.