Izbraukumā ar minimālu rezultātu piekāpjamies Prizma komandai
20/11/2018

Otrdienas vakarā Volvo ledus hallē Latvijas čempioni hokeja klubs Kurbads atsāka cīņas Latvijas čempionāta, pirmajā mačā pēc atgriešanās no Lionas pretī stājās pašreizējie līderi HK Prizma. Spēlē, kurā izcilu meistarību demonstrēja abu komandu vārtsargi, minimālu uzvaru ar rezultātu 1:0 izcīnīja mājinieki.

Pirmo periodu viesi iesāka diezgan miegaini, ļaujot Prizmai biežāk apdraudēt vārtus, tomēr noraidījums mājinieku komandas sastāvā ļāva pamazām pārņemt iniciatīvu, un ik pa laikam iespiest mājiniekus aizsardzības zonā, tomēr retajās vārtu gūšanas iespējās lieliski vārtos darbojas gan Jānis Auziņš, gan Uldis Čalpa. Pirmie vārti, un kā vēlāk izrādās arī vienīgie, krīt perioda pēdējā minūtē, kad Jura Bērziņa mesto ripu gaisā pielabo Miks Lipsbergs.

Atlikušajos divos periodos iespējas gūt vārtus ir abām komandām, tomēr ripa spītīgi nešķērso vārtu līniju, vai savā vietā ir vārtsargi. Lai arī Kurbads izdara 34 metienus, tomēr Auziņa cietoksnis paliek neieņemts, Prizmas komanda izcīna uzvaru un nostiprinās turnīra līderpozīcijās.

HK Kurbads novembra spēļu maratons turpinās jau ceturtdien, kad viesos, Mogo ledus hallē, aizvadīsim spēli ar Lido komandu.