Izbraukumā sagraujam HS Rīga!
13/01/2018
Izbraukumā sagraujam HS Rīga!

Sestdienas pēcpusdienā hokeja skola Rīga savā laukumā uzņēma hokeja klubu Kurbads. Jau pirmajā periodā iegūstot trīs vārtu pārsvaru, pārliecinošu uzvaru ar 12:2 svinēja viesi, Mārtiņam Gipteram un Sandim Zolmanim izceļoties ar “Hat-trick”.

Jau ar pirmo iemetienu spēli kontrolēja HK Kurbads, vērpjot uzbrukumu virpuļus rīdzinieku zonā. Nebija nospēlētas pat 10 minūtes, kad  tablo vēstīja jau 3:0 viesu labā, divreiz precīzs bija Sandis Zolmanis, bet vienreiz Rihards Remiņš. Rīga spēj realizēt lielo skaitlisko vairākumu, tomēr uzreiz ar šāvienu no zilās līnijas atbild Aleksandrs Galkins – periods noslēdzas ar 4:1 Kurbads labā.

Otrajā trešdaļā spēles raksturs nemainās, Kurbads uzbrūk krietni vairāk un vietu vārtos ieņēmušais Denijs Romanovskis ir spiests kapitulēt jau pēc 3 minūtēm, kad metienu no zilās līnijas vārtos pāradresē Edgars Brancis. Mājinieki vienus vārtus atgūst, bet Kurbads līdz perioda beigām ar Mārtiņa Giptera diviem precīziem metieniem panāk jau 7:2.

Noslēdzošā trešdaļa ir tikai formalitāte, Kurbads komandā vārtus gūst Mārtiņš Cipulis, Martins Lavrovs, Mārcis Zembergs, Sandis Zolmanis un Mārtiņš Gipters, pēdējiem diviem noformējot sev Hat-Trick, pirmos Kurbads komandai šajā gadā.

Par labāko spēlētāju Kurbds komandā tiek atzīts Toms Zeltiņš, bet nākamo spēli aizvadīsim trešdien, Jelgavā tiekoties ar Zemgale/LLU komandu.

Foto galerija ( 54 Foto )
Dalies ar rakstu
HK Kurbads soc tīklos
Atbalstītāji
Ģenerālsponsors
Sponsori
Rags logo
Agni logo
Virši-A logo
Apotheka logo
Lavazza logo
Autokada logo
Valvoline logo
Baltic Trade logo
Ventonia logo
DBC logo
Labietis logo
Artesium logo
LHF logo
BBS logo
Tieto logo
Pafbet logo
Latvijas gāze logo
Live Rīga logo
VITHIT logo
 logo
Informatīvie atbalstītāji