Kurbads savā laukumā uzvar HS Rīga
03/11/2018

OHL čempionāta spēlē hokeja klubs Kurbads savā laukumā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 5:1 pār hokeja skola Rīga komandu.

Spēli pagājušās sezonas čempione “Kurbads” sāka rezultatīvi un jau pēc pusotras spēlētas minūtes to vadībā izvirzīja pieredzējušais Jēkabs Rēdlihs, kamēr pirmās trešdaļas beigās vēl pa vieniem vārtiem īsā laikā iemeta arī Jānis Sprukts un Edgars Homjakovs.

Otrajā trešdaļā “Kubads” turpināja dominēt, bet izcēlās tikai reizi, kad Toms Hartmanis un Mārtiņš Cipulis mazākumā izskrēja divatā pret vārtiem, otrajam no viņiem neatstājot cerības vārtsargam Artūram Šilovam. Savukārt punktu duelim “Kurbads” pielika 53. minūtē, kad, spēlējot vairākumā, otro reizi izcēlās komandas rezultatīvākais spēlētājs Homjakovs, kurš realizēja lielisku Jāņa Straupes piespēli.

“Kurbada” vārtsargam Denijam Romanovskim gan neizdevās dueli noslēgt “sausā”, jo tieši trīs minūtes pirms spēles beigām labu metienu vārtu augšējā stūrī raidīja Kristaps Skrastiņš.

Pateicoties šim panākumam, “Kurbads” apsteidza tieši “Rīgu” un pacēlās uz ceturto vietu kopvērtējumā. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas turnīrā iekļūs tieši četras vienības.