Kurbads savās mājās izcīna otro uzvaru finālsērijā
14/03/2018

Otrdienas vakarā pilnā Kurbads ledus hallē mājinieki hokeja klubs Kurbads ar rezultātu 4:1 pārspēja Zemgale/LLU komandu, finālsērijā izvirzoties vadībā ar 2:0.

Šodien spēli krietni aktīvāk iesāka Kurbads komanda, presingojot jelgavniekus pa visu laukumu. Aktīvā spēle arī nesa augļus, Zemgale/LLU aizsardzība pielaida kļūdas, kas pavēra vārtu gūšanas iespējas Kurbads hokejistiem – vispirms Mārcis Zembergs no vārtu priekšas atklāj mača rezultātu, bet pēc pāris minūtēm Martins Lavrovs rezultātu jau dubulto. Līdz perioda beigām Jelgavas vienība atbild ar precīzu Artjoma Ogorodņikova metienu.

Otrajā trešdaļā liels teritoriāls pārsvars ir mājiniekiem, tomēr lielisku sniegumu vārtos demonstrē Reinis Petkus.

Trešajā periodā spēles raksturs nemainās Kurbads uzbrūk daudz un bīstami. Viesu aizsardzība kapitulē perioda 6. minūtē, kad Gata Gricinska uzmetienu vārtos pāradresē Toms Hartmanis, viņš pēc pāris minūtēm apslāpē jelgavnieku pēdējo ofensīvu, pārķerot ripu viduszonā un izgājienā pret vārtsargu uzstādot spēles gala rezultātu – 4:1.

Piekdien, plkst. 19:40 Jelgavas ledus hallē norisināsies sērijas trešā spēle.