Pēcspēles metienos Mogo izrauj otro uzvaru sērijā
24/03/2019

Sestdienas vakarā pārpildītā Mogo ledus hallē norisinājās Latvijas čempionāta otrā spēle starp nesamierināmajiem sāncenšiem, aizraujošā hokeja, kas noslēdzās ar pilnu 20 minūšu papildlaiku un pēcspēles metienu sēriju veiksmīgāki izrādījās mājinieki – 4:3!

Pirmais periods aizritēja Kurbads cīņā, kas maču iesāka krietni aktīvāk un vairākkārt bīstami apdraudēja Henrija Anča cietoksni. Ofensīva perioda beigās noslēdzas ar precīzu uzbrukumu – Konstantīns Puškarjovs ar asu un precīzu metienu vārtu devītniekā atklāj mača rezultātu.

Otrās trešdaļas sākumā Sprukta maiņa iespiež pretiniekus aizsardzības zonā un izspēlē ripu nepiesegtam Jurim Upītim, kurš šo iespēju izmanto. Turpinājumā abas komandas demonstrē augsta līmeņa hokeju, neļaujot pretiniekiem izvērsties aizsardzības zonā. Pagalam neveiksmīgas izvēršas pēdējās perioda minūtes HK Kurbads, vispirms Jānis Ozoliņš, bet mirkli vēlāk arī Elviss Želubovskis gūst vārtus – 2:2 pēc nospēlētām 40 minūtēm.

Trešajā periodā rit spēle, kurā abas komandas nevēlas kļūdīties, ļoti rūpīgi spēlējot savā aizsardzības zonā. Pirmie kļūdās HK Kurbads hokejisti, kad pretuzbrukumā no Riharda Mareņa piespēles vārtus gūst Gatis Gricinskis. Kurbads gan ātri spēj atbildēt ar efektīgiem Edgara Branča vārtiem, kas spēli ieved papildlaikā.

Papildlaika 20 minūtes labvēlīgi iesākas HK Kurbads, jo mājinieki divas reizes pēc kārtas raida ripu ārpus laukuma savā aizsardzības zonā, ļaujot viesiem darboties skaitliskajā vairākumā, tomēr  vārti netiek gūti. Rezultāts uz tablo nemainās arī līdz beigu sirēnai.

Pēcspēles metienu sēriju ar precīzu metienu iesāk Kārlis Ozoliņš. Edgars Brancis izlīdzina rezultātu, bet Jānis Ozoliņš vēlreiz vadībā izvirza Mogo. HK Kurbads pēdējie divi mēģinājumi ir nesekmīgi – Mogo svin otro uzvaru sērijā!