Pirmajā pusfināla kaujā uzvar mājinieki
24/02/2018

Trešdienas pēcpusdienā Optibet hokeja līgā sākās pusfināla sērijas, vienā no tām mājinieki HK Liepāja/Optibet aizvadīja divcīņu ar HK Kurbads. Spraigā, asiem momentiem bagātā mačā uzvaru izcīnīja liepājnieki.

Pirmās minūtes laukumā notika izlūkošana, kas veiksmīgāk padevās mājiniekiem, pēc metiena pa vārtiem pirmais pie atlēkušās ripas ir Aleksandrs Novikovs – 1:0 Liepāja/Optibet labā. HK Kurbads gan ātri spēj atspēlēties, kad pēc lielisku solo reida izcils metiens padodas Martinam Lavrovam.

Otrajā periodā svaru kausi nosveras par labu mājiniekiem – vispirms Edgars Homjakovs ir veiklākais vārtu priekšā, bet mirkli vēlāk kļūdu vairākumā izmanto Edgars Kulda, izejot vienatnē pret Uldi Čalpu un panākot 3:1.

Kurbads atjauno līdzsvaru trešā perioda vidusdaļā, kad pēc Jura Upīša piespēles ripu vārtos pāradresē Aleksandrs Galkins. Turpinājumā gan liepājnieki realizē skaitlisko vairākumu, bet divas minūtes līdz spēles beigām raida ripu jau tukšos vārtos.

Rīt, plkst. 13.30 komandas tiksies atkārtoti!