Pirmajā spēlē uzvaru izcīna Kurbads
13/03/2018

Ir sācies Latvijas hokeja saldais ēdiens – Latvijas čempionāta finālspēles! Ļoti aizraujošā pirmajā finālspēlē smagu uzvaru pār Zemgale/LLU ar rezultātu 3:2 izrāva hokeja klubs Kurbads.

Pirmo periodu uz liela pacēluma iesāka viesi, aktīvi apdraudot Ulda Čalpas sargātos vārtus. Trešdaļas vidū Kurbadam iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, tomēr lieliski darbojas viesu aizsardzība. Vārtus gan gūst Kurbads, kad Jānis Sprukts no zonas vidus ar negaidītu metienu pārspēj Rihardu Cimermani.

Otrajā trešdaļā turpinās aktīva spēle visā laukumā, ar diezgan retām vārtu gūšanas izdevībām. Izšķirošs izrādās Zemgale/LLU skaitliskais vairākums, kurā izlīdzinājumu panāk Kristaps Jākobsons.

Spēles grožus savās rokās ņem Aleksandrs Galkins, ar skaistu reidu apspēlējot jelgavnieku aizsardzību un atgūstot vadību Kurbadam. Perioda vidusdaļā Ivans Ribčiks gūst jau savus devītos vārtus izslēgšanas spēlēs – 2:2. Līdz trešā perioda beigām vārtu guvumi vairs neseko, kuplā pulkā sanākušajiem līdzjutējiem intriga turpināsies papildlaikā.

Papildlaikā iniciatīvu pilnībā pārņēmis hokeja klubs Kurbads, Zemgale/LLU atbildot ar retiem, bet bīstamiem pretuzbrukumiem. Pirmās finālspēles liktenis tiek izšķirts pēc Jura Upīša acīgas piespēles – spēcīgu metienu raida Mārtiņš Gipters – 3:2!

Abas komandas rītdien, plkst. 19:40 Kurbads ledus hallē tiksies atkārtoti!