Svarīgā spēlē pieveicam čempionāta vicelīderus
25/11/2017

Sestdienas vakarā Kurbads ledus hallē norisinājās kārtējā Optibet hokeja līgas spēle starp hokeja klubu Kurbads un Liepāja/Optibet. Ar pacietīgu sniegumu laukumā mājinieki svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2.

Spēles sākums nelika vilties līdzjutējiem – vienā no pirmajiem pretuzbrukumiem pēc laimīga rikošeta pirmais pie ripas ir liepājnieku uzbrucējs Valters Freijs, kurš atklāj mača rezultātu. Tiesa tūlīt pat pēc efektīvas saspēles Jānis Sprukts nodemonstrē individuālo meistarību un panāk izlīdzinājumu. Turpinājumā abas komandas nekautrējas uzbrukt vārtiem, tomēr arī aizsardzībā spēlē disciplinēti. Spēles 16. minūtē ripa trāpa Georgam Golovkovam, kurš vēlreiz vadībā izvirza liepājniekus. Periods gan noslēdzas neizšķirti – pēc Martina Lavrova acīgas piespēles atbildes ripu iemet Aleksandrs Galkins.

Otrajā periodā turpinās vienāda, disciplinēta spēle. Veiksmīgāki izrādas Kurbads hokejisti, kad Mārtiņa Poreja mesto ripu pielabo Jānis Straupe – 3:2 mājinieku labā ejot pārtraukumā.

Trešajā periodā abām komandām ir iespēja parādīt savas vairākuma izspēles, taču vārtos labu sniegumu demonstrē gan Uldis Čalpa, gan Nauris Mažis. Par spēles lūzuma punktu var uzskatīt Gata Gricinska vārtu guvumu no zonas vidus, iegūts divu vārtu pārsvars mazāk nekā 7 minūtes līdz beigu sirēnai. Tiesneši dāsni dod noraidījumus Kurbads hokejistiem – pēdējās trīs spēles minūtes liepājniekiem ir iespējas ilgstoši spēlēt gan pret 3, gan pret 4 Kurbads hokejistiem. Lielisku sniegumu demonstrē Uldis Čalpa, bet pēdējās cerības uz atspēlēšanos noslāpē Jānis Straupe, raidot ripu tukšos vārtos.

Par mača labākajiem spēlētājiem tiek atzīti Mārtiņi – Porejs Kurbads vienībā un Freimanis Liepāja/Optibet komandā. Nākamā spēle jau trešdien pret hokeja skola Rīga hokejistiem.