Viesos pieveicam Zemgale/LLU
18/01/2018

Trešdienas vakarā Jelgavā tika aizvadīta Optibet hokeja līgas kārtas centrālā spēle starp mājiniekiem hokeja klubu Zemgale/LLU un hokeja klubu Kurbads. Aizvadot drošu un pārliecinošu spēli, ar rezultātu 6:2 triumfēja viesi.

Spēli aktīvi iesāka viesi, tomēr noraidījums deva iespēju spēles rezultātu atklāt Jelgavas hokejistiem. Krišs Grundmanis no zilās līnijas raida ripu uz Ulda Čalpas vārtiem, kur pirmais pie atlēkušās ripas ir Vladislavs Adeļsons, jau pašā spēles sākumā vadībā izvirzot Zemgale/LLU vienību. Pamazām Kurbads atgūst iniciatīvu un spēj izlīdzināt rezultātu, kad pēc kārtīgas cīņas vārtu priekšā Reini Petkusu pārspēj Juris Štāls. Pēc pāris minūtēm aiz vārtiem veiksmīgi pacīnās Sandis Zolmanis, piespēlē Martinam Lavrovam, kurš vadībā izvirza jau viesus. Pēc pirmā perioda vienu vārtu pārsvars HK Kurbads.

Otrā trešdaļa veiksmīga izvēršas Kurbadam – Edgars Brancis uzvar iemetienu, neapstādinot ripu, Renārs Valters to raida vārtu tīklā. Seko vairāki noraidījumi abām komandām, spēlē nevienādos sastāvos labāki izrādās Jelgavas spēlētāji – pēc skaistas izspēles Kristaps Millers samazina rezultāta starpību līdz minimumam. Kurbads uzbrūk vairāk, tomēr rezultāts nemainās.

Lai arī noslēdzošajā trešdaļā jāatspēlējas mājiniekiem, laukumā dominē Kurbads. Vispirms Mārtiņš Porejs gūst pirmos vārtus HK Kurbads krāsās, panākot divu vārtu pārsvaru. Bet perioda vidusdaļā Rihards Remiņš un Gatis Gricinskis pieliek punktu spēlei – 6:2.

Par mača labākajiem spēlētājiem tiek atzīti Vladislavs Adeļsons un Mārtiņš Porejs HK Kurbads rindās. Nākamais mačs jau sestdien, plkst. 13.30, kad viesos tiksimies ar čempionāta līderiem, HK Mogo.