PROMO video
Sākusies reģistrācija Harija Vītoliņa nometnei!
HARIJS VĪTOLIŅŠ
HARIJS VĪTOLIŅŠ
  • LATVIJAS HOKEJA IZLASES GALVENAIS TRENERIS, 2023. GADA PASAULES HOKEJA ČEMPIONĀTA BRONZAS MEDAĻAS IEGUVĒJS
  • OLIMPISKAIS UN PASAULES ČEMPIONS HOKEJĀ
  • TRĪSKĀRTĒJS KHL GAGARINA KAUSA IEGUVĒJS(2012,2013,2017)
  • MASKAVAS SPARTAK TRENERA ASISTENTS (2019-)
  • HC DAVOS GALVENAIS TRENERIS (2018-2019)
  • NHL KOMANDAS WINNIPEG JETS SPĒLĒTĀJS
Arī 2024. gada vasarā Kurbads ledus hallē, jau piekto reizi, norisināsies Latvijas vīriešu valstsvienības galvenā trenera Harija Vītoliņa hokeja nometne jauniešiem vecumā no 12 līdz 15 gadiem. No 01.07 - 06.07.
PROGRAMMA
u12 - u15
LAIKS UN VIETA
2024. gada 1. jūlijs līdz 6. jūlijs, Rīga, Kurbads ledus halle.
PROGRAMMA
Uzlabosim bērnu fizisko sagatavotību, iesildīšanās/atsildīšanās nozīme, precīzs uzdevumu tehniskais izpildījums. Ledus treniņos pilnveidosim bērnu slidošanas tehniku, ripas vadīšanu, lielākais uzsvars tiks likts uz metienu tehniku un metienu daudzveidību.
PAPILDUS
Lekcijas par uzturu, fizisko sagatavotību un pasaules prakses piemēri.
MĒRĶI
Apmācīt jaunos hokejistus fiziski un psiholoģiski sagatavoties spēlēm, vērst uzmanību uz niansēm, kas atšķir labu hokejistu no izcila.
TRENERI
Harijs Vītoliņš
GALVENAIS TRENERIS
Nometnes vadītājs un programmas izstrādātājs. Latvijas izlases galvenais treneris, augsti sasniegumi gan kā spēlētājam, gan trenerim. Šajā nometnē Harijs sniedz ieskatu kāda ir hokeja profesionālā vide un kā tiek organizēts profesionāls treniņu process. Vītoliņš visas nometnes garumā dalās ar savu pieredzi par to, kas jādara, lai sasniegtu augstākos sasniegumus hokejā.
Christian Rüegg
TRENERIS
Augsta līmeņa speciālists no Šveices. Ļoti tendēts uz detaļu un vingrinājumu/uzdevumu precīzu izpildi. Pats ļoti profesionāli pieiet un gatavojas katram treniņam un šādu pašu attieksmi prasa no spēlētājiem. Ir ļoti ieinteresēts spēlētāju profesionālajā attīstībā un izaugsmē.
Michel Riesen
TRENERIS
Spēlējis augstākajā hokeja līgā – NHL , bijis labākais vārtu guvējs Šveices augstākajā līgā. Jau 10 gadus specializējās kā individuālās meistarības treneris, specializējas tieši uz metienu tehniku, metienu daudzveidību un vārtu gūšanu. Strādājis kopā un mācījies no Tim Turk ( NHL metienu pilnveides treneris). Ar lielu entuziasmu strādā ar bērniem un palīdz viņiem pilveidoties, katram palīdzot atrast viņu spēcīgās puses un strādāt uz tām.
Kristers Gudļevskis
VĀRTSARGU TRENERIS
Latvijas izlases vārtsargs, bronzas medaļas ieguvējs. Šo sezonu aizvada Vācijas augstākajā līgā (DEL). Neskatoties uz piesātināto sezonu un smagajiem treniņiem atrod laiku un ar lielu prieku piedalās nometnē, lai ar jaunajiem vārtsargiem dalītos savās zināšanās, ko mācījies no speciālistiem visā pasaulē. Retais vārtsargu treneris, kurš uz treniņiem pats velk formu, lai pēc iespējas labāk varētu parādīt katru mazāko detaļu, kas palīdz uzlabot sniegumu. Nometnē augsti tiek novērtēta Kristera spēja atrast pareizo pieeju un īstos vārdus kā komunicēt un strādāt ar katru vārtsargu individuāli.


 
Papildus informācijai: PRIVĀTUMA POLITIKA

INFO LINE: TEL.: +371 22066367     E-PASTS: VITOLINSCAMP@HKKURBADS.LV
Atbalstītāji