Ar pārliecinošu uzvaru iekļūstam pusfinālā
27/09/2017

Trešdienas vakarā Kurbads ledus hallē tika aizvadīta viena no Latvijas kausa 1/4 fināla sērijas spēlēm. Atšķirībā no iepriekšējām sezonām šoreiz kārtas pārvarēšanai ir tikai viena spēle. Vārtu guvumiem bagātā spēlē pārliecinošu uzvaru ar 9:1 pār HS Rīga 2001 svinēja mājinieki, izcīnot savu pirmo uzvaru mājas arēnā.
Pirmās 10 minūtes ļoti apņēmīgi iesāka Jura Ozola aizbilstamie, neļaujot Kurbads hokejistiem viegli tikt pie vārtu gūšanas momentiem. Pirmie vārti mačā tiek gūti vien 15. minūtē, kad vairākumu realizē Deivids Sarkanis, atraisot rokas arī saviem maiņas partneriem, kas turpina bombardēt. Vispirms Toms Hartmanis gūst vārtus, bet pēc mirkļa viņam piebalso Gatis Gricinskis. Perioda noslēgumā vēl vieni vārti Sergeja Pečuras kontā.
Otrajā trešdaļā turpinās tādi paši notikumi laukumā – Kurbads uzbrūk un apdraud jauno rīdzinieku vārtus. Rīdzinieku otrais vārtsargs Bruno Brūveris kapitulē jau pirmajā minūtē, kad pēc Toma Bluka metiena pirmais pie atlēkušās ripas ir cits Toms – Hartmanis, kurš panāk jau 5:0. Pavisam drīz Sergejs Pečura gūst savus otros vārtus spēlē, bet perioda izskaņā ar vārtu guvumu izceļas Renārs Valters.
Noslēdzošajā periodā mājinieki sāk spēlēt paviršāk, kas noved pie vairākām bīstamām epizodēm, no kurām viena tiek realizēta, kad ar metienu no zonas vidus Nilu Grīnfogelu pārspēj Aleksandrs Biškins. Līdz spēles beigām Edgars Brancis gūst divus vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu 9:1.