Arī atbildes spēlē uzvaram PKH Gdansk
29/08/2019

Ceturtdienas vakarā Kurbads ledus hallē mājinieki aizvadīja otro pārbaudes spēli pret Polijas ekstralīgas komandu PKH Gdansk. Krietni saraustītākā spēlē hokeja kluba Kurbads hokejisti spēja izcīnīt uzvaru arī šodien.

Spēles sākumu ļoti nedisciplinēti aizvada viesi, izpelnoties iespēju pārbaudīt spēkus divu vīru skaitliskajā mazākumā. Lielais vairākums HK Kurbads nepadodas, tomēr neilgi pirms Gdaņskas komandas piektā spēlētāja atgriešanās laukumā Lauris Bajaruns atklāj mača rezultātu. Pirmais periods paliek atmiņā, kā cīņa par spēles iniciatīvu, ripai pārsvarā atrodoties viduszonā.

Otrajā periodā mājinieki darbojas krietni aktīvāk, tomēr poļi spēj turēt aizsardzību, neļaujot izvērsties savā vārtu priekšā. Polijas komanda spēj noķert mājiniekus pretuzbrukumā un izlīdzināt rezultātu, kad Deniju Romanovski pārspēj Polijas komandas uzbrucējs Macerski. Gala vārds gan periodā pieder HK Kurbads, un kuram gan citam, ja ne Laurim Bajarunam, kurš no zonas vidus gūst savus ceturtos vārtus divās spēlēs pret Gdaņskas komandu.

Lai arī trešajā periodā Gdaņskas komandai jāatspēlējas, tomēr ripu vairāk kontrolē un arī bīstamāk uzbrūk HK Kurbads hokejisti. Visus poļu metienus pārliecinoši neitralizē Denijs Romanovskis, kurš visā spēlē atvaira 32 no 33 Gdaņskas komandas metieniem. 3:1, raidot ripu tukšos vārtos, panāk Mārtiņš Cipulis.

Arī pēcspēles soda metienu sērijā, kas ir tradicionāla pārbaudes spēļu sastāvdaļa, pārliecinoši dominē HK Kurbads – precīzi ir Juris Upītis, Dāvis Straupe un Artūrs Logunovs, kamēr poļiem neizdodas pārspēt Deniju Romanovski.

HK Kurbads jauno Latvijas hokeja čempionāta sezonu iesāks 7. septembrī viesos pret HK Mogo!