Denijs Romanovskis sausā HK Kurbads 11. uzvarā
26/10/2019

Sestdienas pēcpusdienā plaši apmeklētā mačā hokeja klubs Kurbads savā laukumā svinēja pārliecinošu uzvaru, ar rezultātu 6:0 pārspējot Zemgale/LLU komandu. Lieliski vārtos darbojās Denijs Romanovskis, atvairot visus 24 jelgavnieku raidījumus pa vārtiem.

Atšķirībā no mača Jelgavā pirms pāris dienām līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida ilgāk – tikai devītajā minūtē mača rezultāts tiek atklāts – pēc stratēģiskas Jāņa Sprukta piespēles labā metiena pozīcijā izvirzās Mārtiņš Cipulis, kurš pārspēj Rihardu Cimermani, panākot 1:0. Kurbads nostiprina pārsvaru jau piecām minūtēm, kad Artūra Logunova metienu aptur vārtu pārliktnis, bet ripa veiksmīgi nonāk pie Mārča Zemberga, kurš to pāradresē vārtos – 2:0!

Kurbads spēlētāji lielā mērā izšķir spēles iznākumu otrā perioda sākumā – vispirms Ričards Birziņš vairākumā no vārtu priekšas panāk trīs vārtu pārsvaru, bet mirkli vēlāk aizturētā soda laika līdzīgus vārtus gūst Aleksandrs Galkins. Četru vārtu pārsvars mājiniekiem pēc spēlētām 22 minūtēm. Ar to gan notikumi nebeidzas, jo perioda izskaņā Mārcis Zembergs izmanto jelgavnieku neprecizitāti skaitliskajā vairākumā, izraujas viens pret vārtsargu un panāk jau piecu vārtu pārsvaru.

Noslēdzošā trešdaļa ir vairāk formalitāte, kuru Kurbads solīdi nospēlē līdz beigu sirēnai, pa vidu gūstot vēl vienus vārtus, kad jau savus 11. vārtus gūst Lauris Rancevs.

HK Kurbads svin 11 uzvaras 11 spēlēs. Nākamais mačs pirms starptautiskā pārtraukuma jau otrdien, kad viesosimies pie HK Prizmas komandas.