Disciplīna pieviļ zaudējumā Zemgalei
28/02/2019

Trešdienas vakara OHL centrālajā spēlē, kas lielā mērā izšķīra vietu sadalījumu turnīra tabulā, hokeja klubs Kurbads izbraukumā ar 3:5 piekāpās Zemgale/LLU komandai.

Mačs iesākās augstā tempā ar vairākiem vārtu gūšanas momentiem pie abu komandu vārtiem. Krietni veiksmīgāk gan darbojās mājinieki – Rūdolfs Prūsis paliek nepieskatīts pēc ilgstoša Zemgale/LLU uzbrukuma un raida ripu vārtu tuvajā stūrī. Viņš ir precīzs arī perioda vidū, kad pēc metiena no zonas vidus ripa rikošetā vēlreiz atrod ceļu Ulda Čalpas sargātajos vārtos.

Otrais periods atgriež intrigu spēlē, kad no vārtu priekšas Juris Upītis rezultātu samazina līdz minimumam. Vārtu guvumam seko noraidījumu virkne, kad vienā brīdī uz noraidīto soliņa atrodas pat četri HK Kurbads komandas spēlētāji. Mājinieki spēj izmantot šo ilgo skaitlisko vairākumu, kad efektīvus vārtus gūst Vladislavs Adeļsons. Zemgale/LLU komanda vēlreiz realizē skaitlisko vairākumu neilgi pirms perioda beigām – savus trešos vārtus mačā gūst Rūdolfs Prūsis.

Kurbads veiksmīgi iesāk atspēlēšanos pēdējā trešdaļā, kad ar skaistu, spēcīgu un precīzu metienu 2:4 panāk Toms Bluks. Intriga spēlei tiek izdzēsta četras minūtes pirms beigu sirēnas, kad kārtējo Zemgale/LLU vairākumu ar precīzu metienu noslēdz Krišs Grundmanis. Bet gala vārds tomēr pieder Kurbads hokejistiem, spēlējot sešatā pret četriem Jelgavas hokejistiem, 3:5 panāk Mārtiņš Oskars Freimanis.

HK Kurbads savu pēdējo regulārās sezonas spēli aizvadīs sestdien, 13:30 izbraukumā tiekoties ar HK Lido.