Hokeja klubs Kurbads šajā nedēļas nogalē Rīgā sāks cīņu par Kontinentālo kausu
17/10/2018
Hokeja klubs Kurbads šajā nedēļas nogalē Rīgā sāks cīņu par Kontinentālo kausu

Ar Latvijas čempionu Kurbads dalību piektdien Kurbads ledus hallē sāksies Starptautiskās hokeja federācijas klubu hokeja turnīrs Kontinentālais kauss. Turnīra uzvarētājs nodrošinās ceļazīmi uz nākošo kārtu.

 

“Vienmēr ir liela atbildība un prieks spēlēt starptautiskā hokeja turnīrā, turklāt mājās, kur skatītāji mūs dzīs uz priekšu ar atbalstu. Mērķis turnīrā ir tikai viens – uzvara! Domāju, ka spēsim parādīt kvalitatīvu, ātru un uzbrūkošu hokeju. Vēlamies pārvarēt šo kārtu, lai novembrī parādītu Eiropai hokeja kluba Kurbads un Latvijas hokeja spēku,” par turnīru stāsta komandas galvenais treneris Aleksandrs Macijevskis.

 

Par HK Kurbads sīvākajiem sāncenšiem uzskatāmi Ukrainas čempionvienība HC “Donbass”, kurā galvenais treneris ir Latvijā labi zināmais Juliuss Šuplers. Piektdien HK “Kurbads” spēlēs ar Islandes čempioniem “Skautafelag Akureyrar”, sestdien ar Spānijas San Sebastijenas “Txuri Urdin”, bet svētdien, turnīra izšķirošajā dienā, ar hokeja klubu “Donbass”.

 

Arī pērn HK Kurbads uzņēma Kontinentālo kausu, izcīnot uzvaru visās trīs spēlēs un nodrošinot iekļūšanu nākamajā kārtā, kur Latvijas čempioni uzvarēja Dānijas kausa ieguvējus Rungsted, bet piekāpās Šefīldas “Steelers” un Minskas “Junostj”, kas šogad spēlē Čempionu līgā.

 

Biļetes uz turnīru iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā. Biļešu cena ir 4 un 6 EUR. Bērniem līdz 14 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

 

Spēles tiešraidē translēs “Best4Sport” televīzija.

 

Spēļu grafiks:

Piektdiena, 19.10.2018, plkst. 19.30. HK Kurbads vs Skautafelag Akureyrar

Sestdiena, 20.10.2018, plkst. 18.00. HK Kurbads vs San Sebastian Txuri Urdin

Svētdiena, 21.10.2018, plkst. 18.00. HK Kurbads vs HC Donbass.

 

Turnīru atbalsta Kurbads, DBC autocentrs, Latvijas Gāze, Live Riga, Virši-A, Apotheka, Pafbet, Stokker, Rags, Autokada, Tieto, Forum Auto, Lavazza, Labietis, Agni, Artesium, BBS.

Dalies ar rakstu
HK Kurbads soc tīklos
Atbalstītāji
Ģenerālsponsors
Atbalstītāji