Izlaižam pārsvaru un zaudējam Liepājā
14/10/2018

Pēdējā spēlē pirms Kontinentālā kausa izcīņas turnīra Rīgā HK Kurbads izbraukumā ar 2:3 atzina HK Liepāja pārākumu, izlaižot pārsvaru pēdējās spēles minūtēs.

HK Kurbads tika uzskatīti par nešaubīgu spēles favorītu, tomēr pārākumu neizdevās apliecināt laukumā – pirmajā periodā ir līdzīga spēle, ar retām vārtu gūšanas iespējām abām komandām.

Mača rezultāts tiek atklāts vien spēles vien 38. minūtē, kad Edgars Brancis no vārtu priekšas realizē skaitlisko vairākumu. Liepājnieki gan tūlīt pat savā skaitliskajā vairākumā revanšējas – vārtus gūst Romāns Nekļudovs.

Ar skaistu, precīzu un spēcīgu metienu čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Edgars Homjakovs atgūst pārsvaru HK Kurbads. Pārsvaru gan neizdodas noturēt – divas minūtes līdz spēles beigām Ričards Fomins no vārtu priekšas panāk neizšķirtu, bet divdesmit sekundes pirms beigu sirēnas Bruno Zabis nodrošina uzvaru Liepājai.

HK Kurbads nākamā spēle jau piektdien pret Islandes komandu Skautafelag Akureyrar.