Kurbads otrajā spēlē izlīdzina rezultātu sērijā
25/02/2018

Optibet hokeja līgas otrajā pusfināla spēlē start hokeja klubu Kurbads un Liepāja/Optibet uzvaru izcīnīja viesi, panākot 1:1 sērijā. Nākamais mačs jau trešdien Kurbads ledus hallē.

Spēles sākums veiksmīgs padevās Kurbads komandai, kad Jānis Sprukts, neapturot ripu, skaitliskajā vairākumā atklāj mača rezultātu. Otrajā periodā Liepāja gūst divus vārtus – precīzi ir Bruno Zabis un Georgs Golovkovs, kamēr HK Kurbads atbild ar precīzu Gata Gricinska metienu vārtu augšējā stūrī. Viesi vēlreiz atgūst vadību trešā perioda sākumā pēc Sanda Zolmaņa metiena, bet liepājnieki teju tūlīt atbild ar Māra Mieža raidījumu. Svaru kausus gan Kurbads labā nosver Renārs Valters un Martins Lavrovs, uzstādot spēles gala rezultātu – 5:3.

Sērijā neizšķirts. Nākamie mači trešdien un ceturtdien, plkst. 19.15 Kurbads ledus hallē.