Kurbads pārspēj čempionāta līderus Liepāja/Optibet
30/10/2017

Sestdien Optibet hokeja līgas centrālajā spēlē hokeja klubs Kurbads, neilgi pēc panākuma Kontinentālajā kausā savā laukumā uzņēma Latvijas čempionāta līdervienību “Liepāja/Optibet”, izvirzoties vadībā ar lielu pārsvaru jau pirmajā periodā, uzvaru mačā ar 6:3 svinēja mājinieki.

“Kurbads” jau pirmajā periodā ieguva trīs ripu pārsvaru, divas reizes izceļoties Martinam Lavrovam, bet vienus vārtus gūstot Tomam Blukam. Arī turpinājumā laukuma saimnieki bija labāki un pēc Sanda Zolmaņa, Aleksandra Galkina un Jāņa Sprukta metieniem “Kurbads” 48.minūtē bija vadībā ar 6:0.

Tikai mača beigu daļā liepājnieki sasparojās, divus vārtus gūstot Mārtiņam Oskaram Freimanim, bet reizi izceļoties Danielam Bogdzjulam, tomēr atjaunot intrigu šajā mačā kopvērtējuma līderi nespēja.
Lavrovs šajā mačā tika ne tikai pie diviem gūtiem vārtiem, bet arī divām rezultatīvām piespēlēm, kamēr Zolmanis nopelnīja 1+2.