“Kurbads” pieveic “Liepāju” un noslēdz “Optibet” hokeja līgas regulāro sezonu
12/03/2020
“Kurbads” pieveic “Liepāju” un noslēdz “Optibet” hokeja līgas regulāro sezonu

„Optibet” hokeja līgā regulāro sezonu noslēgusi „Kurbads” vienība, ar 3:2 pārspējot „Liepāju”. „Kurbads” ieņem pirmo vietu turnīrā, taču „Olimp”, ja uzvarēs abās atlikušajās spēlēs, kļūs par regulārās sezonas uzvarētāju.

„Kurbads” vakardienas spēlē ar nosargāto uzvaru panāca to, ka „Olimp” savās divās atlikušajās spēlēs pret „Rīgu” paviršības nedrīkst pieļaut. Ja „Olimp” mačos pret pastarīti netiks pie maksimālajiem četriem punktiem, par regulārās sezonas uzvarētāju kļūs „Kurbads”. Savukārt „Liepāja” regulāro sezonu pabeidza ar savu desmito zaudējumu pamatlaikā un ieņēma ceturto vietu.

„Kurbads” izvirzījās vadībā mača septītajā minūtē, kad vairākumu realizēja Mārtiņš Cipulis. Cipulis pēc tam guva vārtus arī otrā perioda izskaņā, tobrīd panākot 2:1 savas komandas labā.

Savu pārsvaru „Kurbads” vēl vairāk nostiprināja trešajā periodā, kad 3:1 panāca Artūrs Logunovs. „Kurbads” turpināja uzbrukt krietni vairāk arī atlikušajā laikā, taču pēdējā pamatlaika minūtē „Liepāja”, spēlējot ar tukšiem vārtiem, deficītu samazināja ar Pauļus Rumševiča vārtu palīdzību. Izglābties gan vairs neizdevās, un tika piedzīvots zaudējums ar minimālu starpību.

Dalies ar rakstu
HK Kurbads soc tīklos
Atbalstītāji
Ģenerālsponsors
Atbalstītāji