Lāči lido mačā uzvar mājinieki
23/12/2019

Abām komandām mača sākumā bija labas iespējas darboties skaitliskajā vairākumā, tomēr labu sniegumu vārtos demonstrē gan Uldis Čalpa, gan Māris Jučers. Lai arī HK Kurbads spēlē vairākumā, kļūda noved pie Klāva Plānica izgājiena vienatnē pret vārtsargu Uldi Čalpu, uzbrucējs izrādās pārāks – Lāču lietus Liepājā!

Otrajā periodā Kurbads diktē notikumus laukumā, tomēr pārspēt Māri Jučeru izdodas tikai Tomam Blukam, seko vēl vairākas labas iespējas, tomēr rezultāts nemainās – 1:1 pirms noslēdzošās trešdaļas.

Pēdējās 20 minūtēs laukumā rit azartisks un agresīvs hokejs, taču HK Kurbads biežie disciplīnas pārkāpumi ļauj mājiniekiem vairākas reizes spēlēt skaitliskajā vairākumā. Vienu no tiem arī izdodas realizēt – precīzs ir Marks Kaļeiņikovas. Uzvara laukuma saimniekiem!