Paldies!
19/03/2018
Paldies!

Ceļš uz Latvijas hokeja čempionāta augstāko trofeju – čempionu kausu – ir ilgs, pārbaudījumiem un šķēršļiem bagāts. Lai nokļūtu līdz brīdīm, kad virs galvas tiek pacelts čempionu kauss, ir nepieciešams smags darbs un atbalsts komandai no visiem tiem cilvēkiem, kas jūt līdzi, pārdzīvo un palīdz mērķu sasniegšanā.

 

Mums visiem kopā tas izdevās – Latvijas simtgadē kļuvām par divkārtējiem Latvijas čempioniem, nosargājot čempionu titulu! Sportā aizstāvēt titulu vienmēr ir sarežģītāks uzdevums nekā tā iegūšana.

 

Finālsērijas nemēdz būt vieglas, katra spēle ir cīņa no pirmās līdz pēdējai sekundei, neatkarīgi no rezultāta. Visu izšķir gribasspēks, raksturs un komandas gars, kas grūtībās ir nelokāms un stiprs līdz galam.

 

Paldies mūsu kluba līdzjutējiem par nesavtīgu un skaļu komandas atbalstīšanu, dzenot uz priekšu pretī uzvarai pat brīžos, kad liekas, ka vairs nevar.

 

Paldies hokeja klubam “Zemgale/LLU” par lielisku finālsēriju, milzīgu azartu un skaistu hokeju!

 

Liels paldies mūsu atbalstītājiem – Kurbads, DBC autocentrs, Apotheka, Virši-A, Kafe Serviss, Synottip, Stokker, AGNI, Labietis, Artesium, BBS, Autokada, Rags, Radio SWH, TVNET, Baltic Trade, Ventonia.

 

Paldies visiem kopā un katram individuāli – Jūs esat tie, kāpēc komanda spēlē hokeju un tie, kuri ir pelnījuši šo uzvaru!

 

Tiekamies jaunās uzvarās nākamajā sezonā!

 

Paldies!

Dalies ar rakstu
HK Kurbads soc tīklos
Atbalstītāji
Ģenerālsponsors
Atbalstītāji