Pārbaudes spēlē pieveicam arī Mogo!
15/08/2018

Trešdienas vakarā Kurbads ledus halles pirms sezonas pārbaudes spēlē nūjas krustoja Rīgas derbija dalībnieki – Kurbads un Mogo! Ar 5:4 intrigas bagātā spēlē uzvaru svinēja mājinieki, uzvaras vārtus gūstos pēdējā minūtē.

Spēle iesākās ar asiem abu komandu uzbrukumiem, kuros veiksmīgāki izrādījās Mogo, jau trešajā minūtē pēc Andra Sikšņa metiena vairākumā izvirzoties vadībā. Kurbads ilgi atbildi parādā nepalika, izlīdzinājumu panākot ar spēcīgu Mārtiņa Giptera metienu no zonas vidus. Pirmajā periodā Mogo lieliski padevās vairākuma izspēle – pēc acīgas Rūdolfa Maslovska piespēles viesus vadībā izvirza Ronalds Cinks.

Otrā trešdaļa paiet Kurbads zīmē – vispirms savus pirmos vārtus kluba rindās gūst Edgars Homjakovs. Mogo izlīdzina rezultātu ar Jāņa Ozoliņa metienu, bet perioda beigās dominē mājinieki – vispirms Toms Hartmanis pēc Homjakova piespēles izlīdzina rezultātu Kurbadu, bet pēc mirkļa Deivids Sarkanis ātrā pretuzbrukumā pirmo reizi spēlē vadībā izvirza mājiniekus.

Trešajā periodā Mogo metas atspēlēties, tomēr Kurbads aizsardzība ar Deniju Romanovski vārtos spēj sekmīgi aizsargāties gandrīz visu trešdaļu. Neizšķirtu piecas minūtes līdz mača beigām panāk Juris Ziemiņš. Tie gan nav pēdējie vārti pamatlaikā, jo Kurbads skaisti izspēlē skaitlisko vairākumu – pēdējā minūtē vēlreiz izceļas Sarkanis.

HK Kurbads izcīna panākumu ar rezultātu 5:4, svinot desmito uzvaru pēc kārtas, sērijai sākoties pērnās sezonas pusfinālā.