Pieveicam HS Rīga viņu laukumā
07/12/2019

Sestdienas agrā pēcpusdienā hokeja klubs Kurbads viesojās pie HS Rīga komandas, kas savā laukumā vienmēr ir ļoti bīstams pretinieks, kas var iekost jebkuram oponentam. Kurbads komandai izdevās veiksmīgs mača sākums, kas iecementēja uzvaras pamatus – 6:2 mača beigās.

Jau pašā mača sākumā veiksmīgs solo reids padodas Krišjānim Rēdliham, kurš iemāna ripu Rūdolfa Gusta Lazdiņa sargātajos vārtos. Perioda vidusdaļā Lauris Bajaruns izmanto lielisku Sanda Zolmaņa piespēli, dubultojot viesu pārsvaru. HK Kurbads droši kontrolē spēles ritējumu pirmajās 20 minūtes, pārtraukumā dodoties ar pārsvaru gan uz rezultāta tablo, gan arī pēc parādīta snieguma laukumā.

Otrajā periodā Kurbads neatlaiž spēles grožus, aktīvi uzbrūkot jauno rīdzinieku vārtiem. 3:0 tiek panākts pēc Kirila Tambijeva metiena no vārtu priekšas. HS Rīga hokejisti vienus vārtus atspēlē, izmantojot kļūdu Kurbads aizsardzības zonā, bet drīz pēc tam Jānis Straupe atgūst trīs vārtu pārsvaru, no vārtu priekšas pārspējot Rūdolfu Gustu Lazdiņu.

Trešā perioda sākumā Mikus Mintautišķis ar ļoti precīzu metienu liek Uldim Čalpam kapitulēt otro reizi spēlē, tomēr Kurbads spēles sistēma nesabrūk, un spēle atkal tiek novirzīta jauno rīdzinieku aizsardzības zonā. Pa otrajiem vārtiem spēlē gūst Kirils Tambijevs un Krišjānis Rēdlihs, uzstādot spēles beigu rezultātu – 6:2.

Nākamais mačs HK Kurbads komandai gaidāms nākamsestdien, kad izbraukumā inbox.lv ledus hallē spēkosimies ar turnīra līdervienību HK Olimp.