Sāpīgs zaudējums 1:5 pret HK Mogo pirmajā pusfināla spēlē
13/03/2024
Šodien sāpīgs zaudējums 1:5 pret HK Mogo pirmajā pusfināla spēlē OHL sezonā 2023/2024
Vārti: #16 Dāvis Straupe/ #11 Aleksis Burkits
Mogo“/LSPA komanda trešdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pusfināla pirmajā spēlē mājās ar rezultātu 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) pārspēja “Kurbads” vienību, ar kuru savulaik sīvi cīnījās par Latvijas čempiontituliem. Sērijā līdz četrām uzvarām “Mogo”/LSPA panākusi 1-0. “Mogo”/LSPA vadībā izvirzījās 84 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad pretinieku kļūdas aizsardzības zonā izmantoja regulārā čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Gints Meija. Priekšā mājinieki nostiprinājās otrā perioda septītajā minūtē, kad Kaspars Ziemiņš mazākumā aizslidoja viens pret vārtsargu un raidīja ripu tīklā. Piecas minūtes vēlāk “Kurbads” vēlreiz kļūdījās un Kristers Ansons no vārtu priekšas panāca 3:0, bet 59 sekundes pirms trešdaļas beigām ceturtos vārtus mājiniekiem guva Ričards Puriņš. Trešā perioda sestajā minūtē pēc Dāvja Straupes metiena no aizvārtes ripa pirmo reizi mačā nonāca “Mogo”/LSPA vārtos. Trīs sekundes pirms beigu svilpes galarezultātu uzstādīja Patriks Trasūns. Mājiniekiem vārtus sargāja Henrijs Ančs, bet viesiem – Arginto Milbergs. Otrā pusfināla sērijā iepriekšējo divu gadu čempione “Zemgale”/LBTU ar 1-0 uzvar Rīgas “Prizmu”. Ceturtdaļfinālos “Prizma” ar 3-1 pārspēja Tallinas “Panter” un “Kurbads” ar 3-0 guva virsroku pār Hokeja skolu “Rīga”.

Raksta avots: Delfi sports