Uldis Čalpa vēlreiz sausā; sērijā 2:0 Kurbads labā
08/03/2019

Latvijas hokeja čempionāta otrajā pusfināla spēlē hokeja klubs Kurbads savā laukumā vēlreiz nosargāja vārtus neskartus un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0.

Jau pašā spēles sākumā sekoja vairāki pārkāpumi no abām komandām, no kuram vairāk grēkoja mājinieki, ilgu laiku aizsargājoties mazākumā. Izturot viena vīra deficītu, HK Kurbads padodas veiksmīgs pretuzbrukums – ripa no Jāņa Straupes nūjas atrod ceļu Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos. Kurbads iztur vēl vienu mazākumu sēriju, turklāt vairāk nekā minūti pat pret divu vīru pārsvaru. Aizsardzība nostrādā līmenī – pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts ir 1:0 saimnieku labā.

Otrā perioda vidusdaļā HK Kurbads nodemonstrē lielisku vairākuma izspēles kombināciju, kuru no vārtu priekšas noslēdz Jānis Sprukts. Arī turpinājumā spēle norit saraustīti, bieži abām komandām spēlējot nevienādos sastāvos.

Divu vārtu pārsvars nozīmē intrigas pilnu trešo periodu. Svaru kausi nosveras par labu HK Kurbads komandai – skaitlisko vairākumu realizē Mārtiņš Gipters. Zemgale/LLU cenšas atspēlēties, raida ripu arī Ulda Čalpa vārtos, tiesa ar kāju un vārtu guvums netiek ieskaitīts. Skanot beigu sirēnai, Uldis Čalpa ir atvairījis visus Zemgale/LLU komandas metienus, otro spēli pēc kārtas nosargājot savus vārtus neskartus.

Sērija turpināsies Jelgavā, sestdien, plkst. 17:00.