Viesos pārspējam arī Prizmu un svinam divpadsmito panākumu pēc kārtas
30/10/2019

Otrdienas vakara vienīgajā Optibet hokeja līgas spēlē čempionāta līdervienība hokeja klubs Kurbads viesos kaujinieciskā cīņā ar rezultātu 5:2 pārspēja IHS/Prizma, svinot savu divpadsmito panākumu tikpat spēlēs.

Maču gana nedisciplinēti iesāka hokeja klubs Kurbads spēlētāji, ļaujot Prizmas komandai divas reizes spēlēt skaitliskajā vairākumā un sajust spēles garšu. Mazākums ar Denija Romanovska palīdzību tiek izturēts, un var sākt domāt par uzbrukumu. Pēc kārtīga spiediena Prizmas zonā, Lauris Rancevs atklāj mača rezultātu, piesteidzoties pirmais pie atlēkušās ripas.

Arī otrajā periodā notikumi risinās gana lēni, bez pārsteidzīgiem momentiem. Kurbads tur spēles pavedienu savās rokās. Mārtiņš Gipters ar skaistu metienu panāk divu vārtu pārsvaru, liekot kapitulēt Prizmas japāņu vārtsargam Jošihiro Kuroivai. Mača intriga gan tiek atgriezta neilgi pirms perioda beigām, kad Ēriks Ozollapa samazina rezultāta starpību, dodoties atpūtā pirms noslēdzošās trešdaļas.

Spēles pēdējās 20 minūtēs Kurbads krietni palielina apgriezienus, ātri noņemot jautājumu par spēles uzvarētāju. Vispirms Sandis Zolmanis nodemonstrē savu piespēļu klasi, atrodot uz tālo stabu Lauri Rancevu, kurš gūst savus 13. vārtus šosezon. Mirkli vēlāk Lauris Bajaruns panāk jau trīs vārtu pārsvaru. Gana ātri Kristaps Riekstiņš panāk 2:4, raidot ripu Denija Romanovska vārtos no gaisa. Tomēr uzreiz Kirils Tambijevs atgūst trīs ripu starpību Kurbadam. Tie arī izrādās pēdējie vārti šajā spēlē, ļaujot drošu uzvaru svinēt kurbadiešiem.

Kurbads turpina uzvarēt, sezonas 12 spēlēs izcīnot maksimālo punktu skaitu. Tagad čempionātā HK Kurbads ir iestājies pārtraukums – nākamais mačs tiks aizvadīts tikai 14. novembrī!