Sporta skola

Labākie treniņi Tavam bērnam!

Hokeja skola Kurbads aicina zēnus uz hokeja nodarbībām jau no 4 gadu vecuma. Skola ir akreditēta  profesionālās ievirzes izglītības iestāde ar augstu novērtējumu, kā arī jau savā pirmajā pastāvēšanas gadā ieguvusi atzinību kā viena no labākajām Rīgas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta organizācijām, vienīgā hokeja skola starp laureātiem.

Ja vēlies izjust hokeja prieku un azartu, darboties komandā un sasniegt uzvaras, kā arī fiziski pilnveidoties un  pievienoties hokeja skolas Kurbads ģimenei, tad sazinies ar mums un varēsi doties pretī saviem mērķiem! Zvaniet: +371 29413999 vai rakstiet e-pastu juris.stals@hkkurbads.lv.

Nodarbības notiek mūsdienu prasībām atbilstošā, modernā infrastruktūrā – jaunuzceltajā Kurbads ledus hallē, Lidlauka ielā 37.

Treniņus vada un par drošu bērnu attīstību rūpējas augsti kvalificēti skolas treneri.

Hokeja skolu Kurbads par savu izvēlas tie, kas vēlas visaugstākā līmeņa personības attīstību un īpaši profesionālu hokeja apmācību. Hokeja skolas darbība balstīta uz šādām vērtībām – radīt audzēkņiem prieku un nebijušas emocijas piedaloties skološanas procesā. Apgūt mūsdienīgu hokeja sistēmu, iegūt dzīves pieredzi un pareizu sapratni par spēli, izskolot disciplīnu, apgūt pareiza uztura ievērošanu, ievērot sportista režīmu. Iemācīt pareizu slidošanas tehniku jau ar pirmajiem soļiem uz ledus.

Ievērojam Latvijas nacionālās hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija filozofiju un cenšamies pārnest to savu audzēkņu skološanā.
Hokeja skola Kurbads katru gadu izvērtē savu darbību, ar kuru var iepazīties pašnovērtējuma ziņojumā.

Iekšējās kārtības noteikumi

Pašnovērtējuma ziņojums

Hokeja skolas Kurbads uzņemšanas iesniegums

Hokeja skolas Kurbads izstāšanās iesniegums

HK Kurbads soc tīklos
Atbalstītāji
Ģenerālsponsors
Sponsori
Atbalstītāji
Informatīvie atbalstītāji