Ar 1.jūliju A halle uzsāk 2024./2025. gada sezonu!
02/07/2024
Ar 1.jūliju A halle uzsāk 2024./2025. gada sezonu!

Ar prieku paziņojam, ka Kurbads ledus halle ir atvērta un gaida visus slidotājus! Halle tika slēgta uzlabošanas darbiem no 2024. gada 25. maija, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes ledu un uzlabotu slidotāju pieredzi.

 

Šogad pēc viena gada pārtraukuma tika veikti ledus kausēšanas un atjaunošanas darbi. Halles tehniskā komanda visu jūnija mēnesi cītīgi darbojās, gan pie ledus nokausēšanas darbiem, gan arī pēc tam ar halles labiekārtošanas darbiem un mēnesi noslēdza ar svarīgāko – jaunā ledus liešanas, krāsošanas un saldēšanas darbiem. Mēs lepojamies, ka Kurbads ledus halles ledus meistari ir apguvuši šo procesu un turpina uzstādīt jaunus ledus kvalitātes standartus Latvijā!

 

Turpinot attīstību, aktīvi tiek strādāts arī pie B halles celtniecības, kur durvis plānots atvērt 1. septembrī jaunajiem klientiem. Šī būs vēl viena iespēja slidot gribētājiem izbaudīt Kurbads halles sniegtās priekšrocības.

 

Šobrīd hallē, no 1. līdz 6.jūlijam norisinās Harija Vītoliņa hokeja nometne bērniem. Tiek piedāvātas publiskās slidotavas gan ar nūjām, gan daiļslidotājiem, lai ikviens varētu atsvaidzināt savas prasmes pēc nelielās pauzes vai arī veldzēties no Latvijai neraksturīgi karstās vasaras.

 

Paldies klientiem par pacietību un atbalstu, un halles komandai par neatlaidīgo darbu, lai nodrošinātu izcilu ledus kvalitāti!

 

Gaidām Jūs ciemos Kurbads ledus hallē!

 

Kurbads ledus halles kontaktinformācija:

info@kurbadshalle.lv

+371 2500 1999

Dalies ar rakstu
HK Kurbads soc tīklos
Atbalstītāji
Ģenerālsponsors
Atbalstītāji